Питання-відповіді
на будь-яке хвилююче вас запитання

1ЧИ ЗМОЖЕТЕ ВИ ДОПОМОГТИ МЕНІ, ЯКЩО МЕНІ НЕ ДОПОМОГЛИ ІНШІ ЦЕНТРИ, ДЕ Я ЛІКУВАВСЯ РАНІШЕ?
У нашій країні тільки 2% центрів, які дають результат, решта 98% не допомагають. Тому це природно, що Вам не допомогли інші центри. Одні центри просто обманюють, а інші - непрофесіонали в цій справі. Ми - гарантуємо Вам результат!
2Я боюся «ЛОМОК».
У нас чудові лікарі, які знають, як правильно підібрати медикаменти. Ми проводимо хороший «детокс» і медикаментами знімаємо «ломку / похмілля» практично безболісно.
3Я БУВ У ТАКОМУ «ЦЕНТРІ» (АБО ЧУВ ВІД ІНШИХ), ДЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НАСИЛЬСТВО. Я боюся, ЩО І В ВАШОМУ ЦЕНТРІ МЕНЕ БУДУТЬ насильно утримувати, примушувати робити те, чого я НЕ ХОЧУ.
Ми виступаємо проти таких методів. Можете перевірити нас або інший центр наступним чином: зателефонуйте і зробіть вигляд, що у Вас є брат-наркоман, і він не хоче лікуватися. Якщо Вам дадуть відповідь, що вони приїдуть, заберуть його і будуть насильно утримувати в «центрі», то біжіть від таких «центрів»! Зателефонуйте нам і переконаєтеся, що ми не беремо тих, хто лікуватися не хоче.
4Я боюся, ЩО У ВАС СЕКТА. Я ПРО ТАКЕ ЧУВ, І НЕ ХОЧУ «вляпатися».
У нас не секта! Ми Вас навчимо, як це визначати, це дуже легко. Секта - це коли допомога ґрунтується тільки на релігії. Наша ж програма пропонує всебічну допомогу і ми опираємося на сучасні наукові знання і технології.
5Я боюся, ЩО ВИ МЕНІ НЕ ДОПОМОЖЕте, ЩО ВИ МЕНЕ обдурите, ЩО ВИ АФЕРИСТИ, ЯК І ІНШІ «ЦЕНТРИ»: ГРОШІ візьмете, А РЕЗУЛЬТАТУ не дасте.
Ми розуміємо Ваш страх, тому що 98% «центрів» в Україні не дають результатів і може скластися таке враження, що і ми такі ж. Але Ви можете нам довіряти. Ми допомогли вже тисячам і всі залишилися вдячні! Подивіться відгуки.
6Я ЗАНАДТО ДОВГО вживаю. чи ЗМОЖЕТЕ ВИ МЕНІ ДОПОМОГТИ? МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ВЖЕ НІХТО НЕ ДОПОМОЖЕ ...
Не впадайте у відчай! Поки Ви живі - у Вас є надія. А ми гарантуємо, що допоможемо Вам! Наш досвід показує хороші результати у всіх клієнтів. А у Вас ще й є переваги перед «новачками»: Ви бачите проблеми, які створили наркотики у Вашому житті, Ви «хватанули лайна».
7ЯЯ ХОЧУ ПРИЇХАТИ, АЛЕ У МЕНЕ ПРОБЛЕМА З ЗАКОНОМ (МІЛІЦІЯ, СУД, НАГЛЯД, ВІДМІТКА), РОБОТА, НАВЧАННЯ ТА ІНШІ «ВАЖЛИВІ СПРАВИ». ЩО МЕНІ РОБИТИ?
Поки Ви зволікаєте - проблеми будуть тільки збільшуватися. Щоб допомогти вирішити проблеми - потрібно, для початку, Вам припинити вживання, і це зіграє ключову роль в Ваших проблемах. Ми Вам допоможемо припинити вживати! Також ми видаємо довідки і характеристики за місцем вимоги про успішно пройдений курс лікування. Всі, хто хотіли - приїхали до нас, і ми їм допомогли одужати. Поки Ви зволікаєте, Ви позбавляєте себе і Вашу родину кращого життя.
8Я ХОЧУ ЛікватиСЯ У СВОЄМУ МІСТІ, АЛЕ В НАШОМУ МІСТІ НЕМАЄ ВАШОї ФІЛІЇ. ЩО НАМ РОБИТИ?
До нас приїжджають як з усієї України, так і з-за кордону (Росія, Азербайджан, Білорусь, Іспанія, Італія, Німеччина, Ізраїль, ОАЕ, Ірландія, Португалія та ін.). Наш центр дійсно високоефективний. І заради цього варто приїхати до нашої найближчої філії. Якщо звернетеся до нас зараз, Ви заощадите гроші, час, а найголовніше - своє життя, і будете вдячні!
9Я РОЗУМІЮ, ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЛікуватиСЯ І ЩО ВАШ ЦЕНТР - НАЙКРАЩИЙ ЦЕНТР, АЛЕ Я НЕ МОЖУ ПРЯМО ЗАРАЗ ПРИЇХАТИ НА ЛІКУВАННЯ. ЩО НАМ РОБИТИ?
У лікуванні є кілька небезпечних для життя моментів. Один з них - це зволікання. Немає нічого важливішого в житті, ніж вчасно звернутися за допомогою в лікуванні наркозалежності. 70% успіху - це своєчасна допомога. Існують випадки, коли нам доводилося відмовляти через неможливість допомогти.
10МИ НЕ ЗОВСІМ РОЗУМІЄМО, ЯК БУДЕ ПРОХОДИТИ ЛІКУВАННЯ, чим Я БУДУ зайнятий ЦІЛИЙ ДЕНЬ?
Ми знаємо, що маючи досвід лікування інших хвороб або лікування залежностей в інших центрах ,Вас турбує, що Ви будете нікому не потрібні, надані самому собі або зайняті справами, які зовсім не відносяться до лікування залежностей (приготування їжі, прибирання, господарство і ін.) . Але у нас не так! Для Вас буде розроблений індивідуальний курс лікування в рамках нашої програми. Ваш день буде складатися із заходів, що сприяють Вашому одужанню. Дізнайтеся докладніше, зателефонувавши нам.
11Я не витримаю У ВАС В ЦЕНТРІ БЕЗ СІМ'Ї, БУДУ НУДЬГУВАТИ й тужити.
Ми згодні, що, коли, стаєте тверезим, то дуже тягне до сім'ї. Але, повірте, що сім'ї Ви потрібні тверезий завжди, а у Вас самостійно це не вийде. Ми Вам потрібні! І перетерпіти розлуку в лікуванні набагато легше, ніж розлуку від залежності, хвороби, смерті. Не затягуйте - звертайтеся зараз - Вихід є!
12ДЛЯ МЕНЕ ДОВГО, 30 ДНІВ ЗНАХОДИТИСЯ В ЦЕНТРІ. ЧИ МОЖНА ШВИДШЕ?
Ви можете приїхати до нас тільки на детоксикацію - це 7 днів. Але в такому разі гарантії не буде ніякої. Зараз мова йде про Ваше життя і 30 днів для її порятунку - це не багато. Прийміть рішення і приїжджайте!
13Я І САМ припиню ВЖИВАННЯ НАРКОТИКІВ! НАВІЩО МЕНІ ЗВЕРТАТИСЯ ДО СПЕЦіалістів?
Давайте відверто: скільки разів Ви пробували самі впоратися зі зловживанням наркотиків? Можливо, і виходило, але ненадовго, і все одно ви поверталися до вживання. Наші фахівці допоможуть Вам не повернутися в залежність більше ніколи!
14Я НЕ «колюся» (АБО Я НЕ ТАК ЗРУЙНОВАНИЙ, ЯК ІНШІ ЗАЛЕЖНІ) - НАВІЩО МЕНІ ЛІКУВАТИСЯ?
Бути залежним від наркотиків - це не обов'язково вживати ін'єкційні наркотики (« колотися »). Якщо вживання наркотиків створює проблеми у Вашому житті (проблеми в сім'ї, з друзями, зі здоров'ям, з законом, в роботі, з психікою, чесністю ...), і якщо Ви не можете керувати і контролювати процес вживання, то це говорить про залежність. Залежність треба тільки лікувати! Вона сама не розсмокчиться, не втече. Запишіться до нас на консультацію!
15МІЙ РОДИЧ ЛІКУВАТИСЯ НЕ ХОЧЕ І НЕ ВИЗНАЄ СВОЮ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ЩО РОБИТИ?
Ми проти насильства і Конституція України визнає тільки добровільний підхід до лікування залежності. Якщо Ваш близький залежний від наркотиків, алкоголю, азартної гри і не хоче лікуватися, тоді у нас є Мотиваційна Програма, і ми можемо допомогти Вам переконати родича. Замовте консультацію фахівців на тему," Як переконати лікуватися? "