ЛІКУВАННЯ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ

Лікування залежностей будь-якої складності стане можливим за допомогою кваліфікованих фахівців центру «Вихід є!».

Ми успішно працюємо з 2002 року, а особливий метод, який використовується в центрі, отримав позитивні відгуки від клієнтів, як з України, так і з інших куточків планети.

Центр лікування залежності «Вихід є!» Гарантує позбавлення клієнтів від наркоманії, алкоголізму, ігроманії.

У 2002 році ми вирішили створити центр для лікування залежних людей. Нами керувало рішення допомогти наркоманам, алкоголікам і азартним гравцям, а також полегшити життя рідним і близьким таких хлопців.

Справа вся в тому, що багато хто з нас самі також були в найтяжчих залежностях. Ми, наші рідні і близькі також дуже постраждали від ворога під назвою «наркотик», «алкоголь», «азартна гра». І тому ми знаємо цю проблему зсередини.

Однак той факт, що хтось знає не з чуток, що таке залежність, не дає їм права лікувати людей. Тому всі наші співробітники отримали спеціальну освіту, щоб стати консультантами з питань залежності. І тільки кращих ми відібрали в команду. Одного разу розібравшись з проблемою залежності самі, пройшовши навчання на фахівців, ми дізналися, як правильно допомогти і вам!

Також в нашій команді працюють співробітники, які не мали проблеми особистих залежностей, і вони теж - професіонали високого рівня.

На відміну від більшості існуючих центрів, лікування в «Вихід є!» не є насильницьким. Ви можете вільно спілкуватися з рідними та близькими.

Програма лікування залежностей в нашому центрі включає чотири основні етапи:

1. Детоксикація (зняття ломки, похмілля);
2. Діагностика та лікування супутніх захворювань;
3. Реабілітація в стаціонарних умовах;
4. Реабілітація в амбулаторних умовах.
При бажанні, клієнти можуть вибрати все або тільки кілька етапів лікування.
А також, після лікування, ми допомагаємо соціалізуватися:
1. Допомога по відновленню стосунків у сім'ї і з друзями;
2. Допомога з працевлаштуванням або в реалізації себе в бізнесі.
Список переваг клініки включає:
  • • багаторічний досвід (в тому числі робота в групах взаємодопомоги Анонімних Алкоголіків і Анонімних Наркоманів в Україні та інших країнах світу);
  • • безболісність процедур (медикаментозне зняття похмілля або ломки дозволить уникнути неприємних відчуттів і повернути вам радість життя);
  • • ефективна допомога (як при важких випадках, так і на початковому етапі розвитку залежності);
  • • кваліфікований персонал (в штаті працюють фахівці в сфері медицини та психології, а також соціальні працівники, духовні наставники та інші професіонали);
  • • індивідуальний підхід (для кожного клієнта ми складаємо персональний план лікування з урахуванням всіх особливостей).
Всі наші клієнти стають нам друзями, і ми знаємо про кожного, як він зараз живе. Вони направляють своїх друзів і знайомих на лікування. А з їх родичами у нас вибудовуються відносини довіри і в будь-який момент вони можуть звернутися за порадою до наших фахівців. Після проходження лікування в нашому реабілітаційному центрі, ви назавжди забудете про свою залежність і повернетеся до тверезого, активного і щасливого життя. Головне - зробити перший крок і пам'ятати, що «Вихід є!». Звертайтеся зараз! Час не чекає..