ЛІКУВАННЯ СУПУТНІХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Коли людина вживає наркотики, алкоголь або грає в азартні ігри, то це дуже сильно впливає на стан його здоров'я. У кожного з наших пацієнтів по-різному проявляється вплив залежності на організм ,тому і підхід до лікування індивідуальний.

Найчастіше ,з органів, страждають печінка, серце, нирки, кровоносна система, мозок і ін. Це може заважати в самому лікувальному процесі, відволікати в сприйнятті інформації. Тому одне з наших завдань допомогти відновити розумовий процес, працездатність мозку і нормальне функціонування всіх органів.

Через вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, а також азартної гри, у хворого розхитується нервова система, великі перепади настрою, у вигляді агресії, страхів, паніки, депресій і ін. Людина стає знервованою, або абсолютно байдужою. Щоб повернути залежного до нормального життя, до здорового мислення, до міцних сімейних і дружніх відносин, вам буде надана повна комплексна допомога. Фахівці проведуть обстеження і запропонують вам і медичну і психологічну допомогу.

Допоможемо вам відновити ваше здоров'я!Телефонуйте зараз!