ЗНЯТТЯ ломки / ПОХМІЛЛЯ медикаментами (ДЕТОКСИКАЦІЯ)

Детокс (детоксикація) або очищення організму від алкоголю, наркотиків - це перший етап лікування наркоманії або алкоголізму в центрі "Вихід є!". Детокс - це зняття "ломки або похмілля" за допомогою медикаментів. Без нього можна обійтися, якщо клієнт згоден терпіти біль від відміни алкоголю, наркотиків - абстинентного синдрому ( "ломки або похмілля").

Зняття "ломки або похмілля" за допомогою медикаментів проводиться досвідченими лікарями і медичним персоналом. Залежно від тяжкості абстинентного синдрому, період детоксикації зазвичай займає від 2 до 8 діб.

Не має значення, в якому стані наркотичного або алкогольного сп'яніння надходить до нас пацієнт - він буде прийнятий на лікування! Кваліфіковані лікарі та психологи подбають про фізичний та емоційний стан кожного,хто прийшов в наш центр . Допоможуть відновити стан здорового мислення для того, щоб ніщо не заважало видужуючому наркоману або алкоголіку продовжувати курс лікування залежності. Наша головна мета не просто у хворого зняти "ломку або похмілля" і щоб він пішов додому "Здоровенький" і продовжив вживання, а щоб він більше не повертався до своєї залежності. Саме над цим ми будемо працювати з ним на наступних етапах роботи і тут треба працювати психологічно.

Після Детоксикаціі клієнт переходить на другий етап лікування наркоманії і алкоголізму - психологічну реабілітацію в стаціонарних умовах. Саме цей етап є найважливішим у процесі лікування залежностей. Паралельно ,ми всіляко допомагаємо нашим пацієнтам позбутись супутніх захворювань.

Ви втомилися самотужки боротися з проблемою? Для того щоб отримати допомогу Вам варто тільки взятися за нашу простягнуту руку - зателефонувати нам. Телефонуйте нам зараз, ми безкоштовно дамо Вам консультацію по телефону з приводу всього, що стосується проходження Детокс (детоксикації медикаментами) в нашому реабілітаційному центрі. А також відповімо на всі Ваші питання і про процес прийому та оформлення на лікування.